ŞİRKET PROFİLİ Hakkımızda

Hakkımızda

Ortadoğu Mineral doğaldır.

Doğadan elde ettiği mineralleri üretiminden fiyatlandırılmasına kadar tamamen doğal ve şeffaf bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunar.

Geliştirdiği her amaca uygun bentonitler, zenginleştirilmiş kömür tozları, bentonit-kömür tozu karışımları ve başta kum sistemi olmak üzere kısmi ve komple dökümhane kurulumu Ortadoğu Mineralin faaliyet alanıdır.

Dökümhanelerin yapısı gereği oluşan şartlara adapte olarak kazan-kazan politikası çerçevesinde bu şartlarla baş edebilecek proje ve ürünler geliştirerek kalıp kumunun istenilen seviyeye tırmanmasına rehberlik etmek Ortadoğu Mineral’in temel vazifesidir.

Tüdoksad üyesi olan firmamız bentonit-kömür tozu karışımını ve zenginleştirilmiş kömür tozunu ihraç eden ilk yerli firma olarak 100 bin tona yaklaşan kapasite ve farklı maden kaynaklarıyla başta dökümhaneler olmak üzere farklı endüstri kollarına 2010 senesinden beri hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Ortadoğu Mineral Anadolu insanının asırlardır kili farklı amaçları için şekillendirmesinin mühendislik yaklaşımıyla devamıdır..

Haber bültenine kaydolun
©2024Ortadoğu Mineral - All rights reserved. TTR BİLİŞİM